Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór zabawki dla psa.

Zabawa z psem jest wspaniałą szansą, by spożytkować energię naszego pupila, jednocześnie wzmacniać więź. Częste gry wpływają pozytywnie na formę psa, oraz dają frajdę właścicielowi. Gry dobrze jest urozmaicać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się niemało różnorodnych kategorii zabawek dla psów, ale w jaki sposób zakupić tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką naszych psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy w większości punktów zoologicznych w różnych rozmiarach, pasujących do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych tworzyw, mogą być piłki gumowe, z materiału lub plastikowe. Wybierając piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, ale trzeba pamiętać o prawdopodobieństwie zadławienia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest za mała. Wybierając nową zabawkę nie zapominajmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkich odmian psów, takich jak pudle albo yorki, którym dobieramy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy pobawić się z psem na świeżym powietrzu świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park czy ogród, gdzie pies będzie mógł nabrania prędkości. Jeśli podopieczny umie przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o pasującej wielkości, tak aby zwierzakowi łatwo można było trzymać zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie może być za twarde, ponieważ istnieje ryzyko przypadkowego uderzenia psa frisbee w czasie zabawy, dlatego w celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych sytuacji kupujmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą postacią aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

https://www.krakvet.pl/ sklep zoologiczny kraków